Specjalistyczne centrum napraw

 

Specjalizujemy się w obsłudze flot pojazdów będących własnością leasingodawców, firm prowadzących wynajmy długoterminowe, firm zarządzających własnym i obcym taborem pojazdów oraz klientów instytucjonalnych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi flot pojazdów w zakresie napraw powypadkowych, mechanicznych i dopuszczenia do ruchu w ramach stacji kontroli pojazdów. Uniwersalność naszego wyposażenia oraz przygotowanie zawodowe naszych pracowników pozwala na obsługę pojazdów wszystkich marek.

Floty pojazdów są obsługiwane w pierwszej kolejności i z zachowaniem najwyższych parametrów jakościowych i czasowych. Organizacja pracy i zaopatrzenia w części zamienne naszego centrum pozwala wykonać bardzo poważne naprawy powypadkowe w ciągu kilku dni, a w przypadku uszkodzenia poszyć i wyposażenia zewnętrznego pojazdu nawet w ciągu 48 godzin. Kalkulacje kosztów naprawy wykonujemy w oparciu o komputerowy system AUDATEX.

Szanując drogocenny czas naszych klientów, gdzie pojazd jest niezbędnym narzędziem pracy, zapewniamy pojazd zastępczy na czas naprawy uszkodzonego, czy serwisowanego samochodu. Posiadamy własne pojazdy zastępcze oraz współpracujemy z miejscowymi wypożyczalniami pojazdów, co zapewnia nam ciągły dostęp do niezbędnej i wymaganej ilości pojazdów zastępczych dla naszych klientów. W razie konieczności dostarczamy naprawiony pojazd w miejsce wskazane przez użytkownika.